Slider Offer Banner

MARTECH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KRS 0000915897 NIP 5423438396 REGON 389661770

Adres siedziby:  Gen. Józefa Hallera 14D / 14

15-814 Białystok

tel. 728 033 522

E-mail: sklep[@]martechgroup.com.pl

Martech Group Sp. z o.o.  świadczy szeroki zakres usług w branży informatycznej. Buduje ją doświadczony zespół ludzi, dla których praca od wielu lat jest pasją. Oferujemy akcesoria do PC, produkty zdrowotne, sprzęt komputerowy a także świadczymy usługi serwisowe . Cały czas poszerzamy swoją ofertę.   Siedziba firmy mieści się  w województwie podlaskim w miejscowości Białystok.

Produkty i usługi:

Posiadamy szeroki asortyment sprzętu i akcesoriów komputerowych obejmujący:

Laptopy, drukarki, komputery stacjonarne, monitory, karty graficzne, dyski twarde, procesory, płyty główne, skanery i wiele innych.

Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne oraz zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania m.in. Microsoft, Comodo, LibreOffice. 

Służymy fachowym doradztwem w zakresie nowoczesnych technologii i pomocą w doborze optymalnych rozwiązań. Zlecenia realizujemy terminowo i sprawnie.

Oferujemy atrakcyjne ceny !!!

Współpracujemy z firmami, którym zapewniamy stały nadzór oraz serwis urządzeń elektronicznych w ich biurze. Na bieżąco usuwamy usterki z oprogramowania komputerowego, a także zapewniamy doradztwo w modernizacji urządzeń informatycznych. W razie większej awarii odzyskujemy wszystkie utracone dane.

Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Martech Group Sp. z o.o., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług - firma Martech Group sp.z.o.o w Białymstoku.

Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 53.13248N, 23.16884E. 

Nagrody i wyróżnienia 2021

super%20sprzedawca.jpg